Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 30/06/2023.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 30/06/2023.

Detailing112

Najlepszy blog o kosmetykach samochodowych Meguiar's - porady, wskazówk, filmy...

banner filmy
Jedno zdjęcie mówi więcej niż 100 słów. Jeden film mówi więcej niż…Zapraszam do działu filmów demonstracyjnych. Wybierz poniżej interesującą cię kategorię filmów.

Opublikowany w

Poleruj jak profesjonalista z pomocą produktów Meguiar’s!

Chcesz polerować jak profesjonalista i osiągnąć wyjątkowe efekty? Za pomocą maszyny DA Meguiar’s MT310 oraz produktów Ultimate Compound, Ultimate Polish, Ultimate Wax każdy może je uzyskać! To połączenie zapewni wspaniały efekt „show car” w szybki i bezpieczny sposób.

CZYTAJ DALEJ Poleruj jak profesjonalista z pomocą produktów Meguiar’s! 1 min - czas czytania
Opublikowany w

Meguiar’s Ultimate Quik Detailer idealny pomiędzy myciami

Ultimate Quik Detailer jest rewolucyjnym produktem typu spryskaj i wytrzyj, który usuwa lekkie zabrudzenia, zwiększając ochronę wosku. Technologia Hydrophobic Polymer zapewnia niesamowicie wysokie napięcie powierzchniowe, które dodaje ochrony i powoduje nieskazitelne kropelkowanie wody mycie po myciu. Idealny także do usuwania kurzu, odcisków palców. Pozostawia ultra ciemne wykończenie i jest […]

CZYTAJ DALEJ Meguiar’s Ultimate Quik Detailer idealny pomiędzy myciami 1 min - czas czytania
Opublikowany w

Reklama Meguiar’s Ultimate Wax

Nasz najbardziej zaawansowany hydrofobowy wosk! Ponownie podnieśliśmy poprzeczkę tym w 100% syntetycznym woskiem, który zapewnia wzmocnioną ochronę i zwiększoną siłę odbicia promieni światła oraz nie pozostawia białego osadu na elementach z tworzyw sztucznych. Technologia Meguiar’s® ThinFilm umożliwia najprostsze nakładanie i polerowanie wosku … nawet w pełnym słońcu! Usieciowane syntetyczne […]

CZYTAJ DALEJ Reklama Meguiar’s Ultimate Wax 1 min - czas czytania
Opublikowany w
Opublikowany w

Video klinika autodetailing’u z Barry Meguiar’em

Barry MeguiarJak stworzyć idealny efekt „show car” ?

Prezydent i CEO firmy Meguiar’s , Barry Meguiar, pomaga w zarządzaniu firmą, której nazwa jest synonimem perfekcji w pielęgnacji samochodów od ponad czterech pokoleń. Osobiste doświadczenia Barry’ego z zakresu naprawy, pielęgnacji i konserwacji powłok lakierniczych są teraz dostępne w trzy-częściowej video klinice online.

Każdy entuzjasta kocha pefekcyjny wygląd lakieru. Wszystkich nas ekscytuje idelanie wypielęgnowany samochodu wywołujący wrażenie „WOW!”. Na tych filmach, Barry Meguiar pokazuje podstawowe kroki, pozwalające stworzyć perfekcyjny wygląd „show car” oraz uczy podstaw i pokazuje prawdę o pielęgnacji lakieru. Jeśli raz zobaczysz tę serię, Twoi sąsiedzi będą chcieli wiedzieć co zrobiłeś, że Twój samochód wygląda tak świetnie.

CZYTAJ DALEJ Video klinika autodetailing’u z Barry Meguiar’em 1 min - czas czytania
ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Zaloguj sie
Utwórz konto

Odzyskiwanie hasła

Zgubiłeś hasło? Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz link do utworzenia nowego hasła pocztą elektroniczną.

KOSZYK 0