Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 30/06/2023.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 30/06/2023.

Szybkie porady
Opublikowany w

Do czego służy Hybrid Ceramic Tire Shine?

Opublikowany w

Hybrid Ceramic Tire Shine to produkt marki Meguiar’s, który został zaprojektowany, aby ochronić i poprawić wygląd opon. Jest to hybrydowa odżywka do opon, która wykorzystuje zaawansowaną technologię ceramiczną w celu stworzenia warstwy ochronnej, odpierającej wodę i brud, a jednocześnie zapewniającej długotrwały połysk.

Meguiar’s Hybrid Ceramic Tire Shine jest łatwy w użyciu – należy upewnić się, że opony są czyste i suche, wstrząsnąć butelką, a następnie równomiernie nałożyć produkt na boczne ścianki opon za pomocą aplikatora, takiego jak X3070 Soft Foam Applictor Pad.  Pozwolić produktowi wyschnąć i już po krótkim czasie można cieszyć się lśniącymi oponami.

Ten produkt jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów opon, w tym dla opon z białymi ściankami i literami. Dodatkowo, Meguiar’s Hybrid Ceramic Tire Shine pomaga zapobiegać browningowi i pękaniu boków opon, a po nałożeniu tworzy trwałą powłokę ochronną.

Podsumowując, Meguiar’s Hybrid Ceramic Tire Shine to produkt, który idealnie nadaje się do ochrony i poprawy wyglądu opon. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii ceramicznej, zapewnia długotrwały połysk i skutecznie chroni opony przed zanieczyszczeniami.

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Zaloguj sie
Utwórz konto

Odzyskiwanie hasła

Zgubiłeś hasło? Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz link do utworzenia nowego hasła pocztą elektroniczną.

KOSZYK 0