Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 30/06/2023.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 30/06/2023.

Porady dla entuzjastów

Jak łatwo pozbyć się intensywnych zabrudzeń?

Jeżeli regularnie myjesz swój samochód, wszystko czego potrzebujesz do czyszczenia auta to myjka ciśnieniowa, rękawica z mikrofibry i szampon. Jednak jeśli nie masz czasu na regularne mycie to potrzebujesz środka który poradzi sobie nawet z większymi zabrudzeniami.

Meguiar’s Heavy Duty Bug & Tar Remover jest właśnie takim produktem. Bez problemu usuwa smołę i owady przyklejone do karoserii nie niszcząc przy tym lakieru. Produkt ten nie wymaga użycia wody. Wystarczy spryskać zabrudzoną powierzchnię produktem a on natychmiast zacznie się pienić. Wystarczy mała ilość produktu. Po nałożeniu należy poczekać aż Heavy Duty Bug & Tar Remover zmiękczy wszystkie uporczywe zabrudzenia, a następnie spłucz lub wytrzyj daną powierzchnię ręcznikiem z mikrofibry.

Jak to możliwe? To wszystko dzięki środkom powierzchniowo czynnym, które właściwie nawadniają przyschnięte owady, smołę oraz inny brud. Dzięki temu zabrudzenia te odklejają się i stają się łatwe do usunięcia. Oprócz tego, produkt ten można stosować również przy normalnym myciu auta. Wystarczy spryskać obszar a następnie wytrzeć go rękawicą z mikrofibry lub spłukać wodą z myjki ciśnieniowej. Heavy Duty Bug & Tar Remover działa szybko, efektywnie oraz jest prosty w użyciu – tak jak wszystkie produkty Meguiar’s.

 

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Zaloguj sie
Utwórz konto

Odzyskiwanie hasła

Zgubiłeś hasło? Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz link do utworzenia nowego hasła pocztą elektroniczną.

KOSZYK 0