Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 30/06/2023.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 30/06/2023.

Szybkie porady
Opublikowany w

Umyj swoje auto bez użycia wody za pomocą produktu Ultimate Wash & Wax Anywhere!

3 UWWA
Opublikowany w

Nie masz łatwego i szybkiego dostępu do węża, wiadra i wody? Użyj produktu Meguiar’s Ultimate Wash & Wax Anywhere za pomocą którego umyjesz swoje auto bez użycia wody oraz pozstawisz na powierzchni lakieru ochronną warstwę wosku! Czym różni się Ultimate Wash & Wax Anywhere od typowego Quik Detailer’a? Otóż używasz go w ten sam sposób, z tą różnicą, że wyczyścisz nim dużo brudniejszy samochód, czego nie byłbyś w stanie zrobić za pomocą Quik Detailer’a.

Do umycia auta bez użycia wody będziesz potrzebował produktu Ultimate Wash & Wax Anywhere oraz kilku czystych ręczników z mikrofibry Supreme Shine Microfiber Towel (w zależności od tego jak brudny jest Twój samochód). Złóż pierwszy ręcznik w kostkę i spryskaj stosunkowo niewielką powierzchnię produktem Ultimate Wash & Wax Anywhere. Następnie przetrzyj ją ręcznikiem po linii prostej. Za pomocą drugiego ręcznika osusz umytą powierzchnię lakieru. Myj niewielkie powierzchnie krok po kroku w celu dokładnego usunięcia brudu. Specjalne środki czyszczące bezpiecznie zmiękczą i delikatnie usuną brud.

3 UWWA

Składaj ręczniki na części, dzięki czemu będziesz miał do swojej dyspozycji wiele powierzchni ręcznika. Gdy cały ręcznik jest już brudny, weź nowy czysty i kontynuuj mycie. Regularnie zmieniaj ręczniki, tak żeby nie rozprowadzać zebranego już brudu po kolejnej powierzchni auta.

5 UWWA

Jeśli mieszkasz w blokach i nie masz możliwości umycia auta lub jeśli chcesz utrzymać swój samochód w czystości pomiędzy myciami lub w podróży produkt Ultimate Wash & Wax będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Zaloguj sie
Utwórz konto

Odzyskiwanie hasła

Zgubiłeś hasło? Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz link do utworzenia nowego hasła pocztą elektroniczną.

KOSZYK 0