Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 30/06/2023.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 30/06/2023.

Aktualności
Opublikowany w

Zwycięzca Pebble beach 'Best Of Show’ 2011 wybrał produkty Meguiar’s

Pebble beach Show 2011
Opublikowany w

Meguiar’s, światowy lider na rynku produktów do pielęgnacji samochodów ma zaszczyt ogłosić, że w 2011 roku zwycięzca „Best of Show” znanego na całym świecie Pebble Beach Concours d’Elegance w Kalifornii osiągnął swój zwycięski połysk dzięki pomocnej dłoni autokosmetyków Meguiar’s.

Ponad 200 najcudowniej odrestaurowanych klasycznych samochodów poddano intensywnej ocenie sędziów z której wystawa Pebble Beach Concours d’Elegance jest znana a nagrodzony został samochód 1934 Voisin C-25 Aerodyne, zgłoszony do konkursu przez Peter’a i Merle Mullin. Po ceremonii wręczenia nagród, okazało się, że Peter i Merle wybrali Meguiar’s do detailing’u wewnętrza i karoserii Aerodyne.

Barry Meguiar, prezes firmy Meguiar’s, powiedział: „Od ponad dekady pomagamy „Car Guys” aby ich samochody były perfekcyjnie przygotowane na wystawie Pebble Beach Concours d’Elegance. Ale też, aby nasze produkty były łatwe w użyciu dla tych, którzy po prostu chcą zrobić wrażenie na swoich sąsiadach, rodzinnie i przyjaciołach idealne gładkim lakierem i blaskiem na swoim samochodzie. Jesteśmy dumni, że to robimy.”

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Zaloguj sie
Utwórz konto

Odzyskiwanie hasła

Zgubiłeś hasło? Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz link do utworzenia nowego hasła pocztą elektroniczną.

KOSZYK 0